3D Üç Boyutlu Zemin Dekorasyonu Örnekleri Fikirleri

3d üç boyutlu zemin kaplama uygulaması fikirleri fiyatları 2015 2016 

Zemin dekorasyonlarında değişime gitmek ve bu değişim neticesinde çok daha etkileyici bir dekorasyon modeli ortaya çıkartmak isteyenler buraya! Son zamanların en ideal uygulamalarından bir tanesi olan üç boyutlu zemin kaplama uygulamalarını sizlere tavsiye niteliğinde sunuyoruz. Aklınızın bir tarafına yazmanız gereken bu uygulamayı gereken şartları karşıladığı andan itibaren dekorasyonlarınıza kazandırmalı ve yapılarınızı bu zemin uygulamaları ile güçlendirmelisiniz. Dekorasyonlarınıza çok iyi gelecek, yapılarınızı çok daha ileri götürebilecek aşağıdaki üç boyutlu zemin uygulamaları daha gördüğünüz andan itibaren sizi de etkisi altında bırakacaklar. Hemen hemen tüm dekorasyonlara eklenebilecek nitelikte olan aşağıdaki üç boyutlu zemin dekorasyonları, özellikle banyo dekorasyonları içerisinde kullanılıyorlar.

Tarz ve tasarımlarıyla fark yaratan, dönemin en iddialı dekorasyon uygulaması olan üç boyutlu zemin dekorasyonları aşağıdaki galerimiz içerisinde sizleri bekliyorlar. Üç boyutlu zemin dekorasyonu örneklerini inceleyerek, siz de bu dekorasyon uygulaması hakkında fikir sahibi olabilir ve yapılarınızı bu uygulamalar ile çok daha güçlü bir hale getirebilirsiniz. Evlerinizin genel tarzından sıkıldıysanız size üç boyutlu zemin dekorasyonlarını sunmak istiyoruz. Üç boyutlu zeminler ile evleriniz klasik görünümden kurtulacak ve çok daha etkileyici bir hal alacak. Üç boyutlu zemin dekorasyonlarına göz attıktan sonra üç boyutlu duvar kağıtları ile üç boyutlu seramik fayans modelleri isimli konularımıza göz atmalısınız.

3D Üç Boyutlu Zemin Dekorasyonu Örnekleri Fikirleri

Bir önceki yazımız olan Yeni VİTRA Seramik Modelleri Kataloğu Burada başlıklı makalemizde en güzel vitra seramik fayans kataloğu 2016, en güzel vitra seramik örnekleri ve yeni 2016 vitra seramik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Okyanus Mavisi Rengi Boya İle Süper Mekanlar

okyanus mavisi rengi nasıldır tonu kodu marshall dyo polisan filli boya okyanus mavisi ile uyumlu mobilya Evlerinizi ayağa kaldıracak, çok...

Kapat