Amerikan Kapı Modelleri İle Dekorasyon Fikirleri

Amerikan kapı modelleri son senelerde yeni ev yaptıran pek çok kişinin tercih ettiği kapı modelleri arasında kendini göstermektedir. Amerikan kapı modelleri farklı tasarım zenginlikleri ile birçok kişinin beğenisi kazanmış ve kazanmaya devam eden kapı modelleridir. Bu kapı modellerinde yer alan pervaz kısımda yararlanılan kabartma taç uygulaması kapıda dikkat çekici görünümü yakalama konusunda size yardımcı olacak bir uygulamadır. Anti- bakteriyel özellikte tasarımı gerçekleştirilen Amerikan kapı modelleri temizleme kolaylığı ile titiz bayanların ilk tercih ettikleri kapı modelleri arasında yer almaktadır.

Dış yüzeyinde PVC kaplama kullanılan bu kapı modellerinde içi komple ağaç dolgu uygulaması ile tasarımı tamamlanan kapı modelleri çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yan pervaz bölmelerinde yer alan oval ve geniş pervaz görünümlü olan bu Amerikan kapı modelleri kapı tercihinde dış kapıda Amerikan kapı modeli seçiminde bulunanlara görsel şıklığa evinize ya da ofisinize kendiliğinden davet edecektir. Farklı renk ve kabartma uygulamasının gerçekleştirildiği Amerikan kapı modellerini inceleyip seçimde bulunmaya ne dersiniz?

Amerikan Kapı Modelleri İle Dekorasyon Fikirleri

Bir önceki yazımız olan Yuvarlak Cam Masa Modelleri İle Sizlerleyiz başlıklı makalemizde en güzel yuvarlak masa modelleri, en son yuvarlak cam masa tasarımları modelleri ve yuvarlak cam masa modelleri ve fiyatları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Country Tarzda Mutfak Dekorasyonu Fikirleri ve Önerileri

Lezzetli yemeklerimizi pişirdiğimiz, vaktimizin çalışsakta çalışmasak da çoğunu harcadığımız bir alandır mutfak. Evin en önemli alanlarından biridir. Mutfak dolapları, kupalarımız o...

Kapat