ÇİLEK GENÇ KIZ ODASI Takımı Modelleri İle Fiyatları Burada

Çilek Mobilya son senelerde gençlere en özel tasarımlarla genç odalarını hediye etmektedir. Siz de genç odası takımı almadan önce Çilek Mobilya mağaza ziyaretini mutlaka gerçekleştirin derim. Başucu ve ayakucunda oyma desenli motif zenginliği ile romantikliğe aşık genç kızların odası olan romantic genç odası hayallerinizi süsleyecek tarzda bir genç odasıdır. Yavru karyolası misafirlerinize ekstra yer verecektir. Zarif tasarımı ile karyola, romantic large dolap, çalışma masası ünitesi ile beraber Çilek Romantic çekirdek oda 4,070,00 TL ile sizlerin olacaktır. Çilek kadar tatlı bir genç odası dekore etmek istiyorsanız Strawberry çekirdek oda tercihinde bulunabilirsiniz.

Çilek desenlerinin karyola, gardırop ya da çalışma masaları ile beraber size sunan Çilek Mobilya sadece 3,391,00 TL ile bu takıma sahip olabilmenize fırsat tanımaktadır. Takımı alırken gardırop, çalışma masası, aydınlatma, perde, halı modelleri ile tamamlayıcılık sağlayan kaliteli ürünleri sizlerin ihtiyacınıza uygun tasarımlarla karşınıza çıkarmaktadır. Genç kızların hayran kalacağı bordo rengin hakim olduğu yakut çekirdek oda 2,504,00 TL; pembe ve mavi renklerin kombinasyonu ile tasarlanmış en beğenilen modeller arasında yer alan flora genç odası 2,024,00 TL; ahşabın sıcaklığını size hissettirecek olan mocha genç odası takımı ise 1,396,00 TL’dir.

ÇİLEK GENÇ KIZ ODASI Takımı Modelleri İle Fiyatları Burada

 

 

Bir önceki yazımız olan Çift İki Katlı Ranza Modelleri ve Örnekleri başlıklı makalemizde en güzel çift katlı ranza tasarımları, en güzel iki kişilik ranza modelleri 2015 2016 ve özel çift katlı ranza modelleri 2015 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
UCUZ Köşe Takımı Modelleri Tasarımları 2016

Köşe koltuk takımları özelikle dar oturma odası ya da salonu bulunanlar için kaçırılmaz bir fırsat niteliği taşıyan mobilya türleri arasında...

Kapat