Country Ev Dekorasyonu Fikirleri ve Tasarımları

Dekorasyona önem veren ve değişiklik arayanlar için vazgeçilmez bir seçenek daha! Ev  dekorasyonunda seçenek fazla olmasına rağmen hep aynı tarzı kullanmak yerine farklılık arıyorsanız, country tarzda ev dekorasyon fikirlerine bir göz atmak gerekir. Country tarzda ev dekorasyonu, biraz ekose ve biraz da pastoral görünüm açısından ağır basan bir dekorasyon tarzıdır. Sürekli gelişen bir dekorasyon tarzıdır. Aslında eski tarz severler için daha çok tercih edilen aynı zamanda da modern bir dekorasyon tarzı istiyorum derseniz; country tarzda dekorasyon tam da sizin için olacaktır.

Ağırlıklı olarak toprak rengi kullanımı mevcuttur. Bunun yanı sıra yeşil ve mavi gibi renklerde etkindir. Çizgisel ezgilere rastlanır. Daha çok ahşap modeller görmek mümkündür. Halılar dahil koltuklar da tüm bu ayrıntıları göreceğiniz bir dekorasyon tarzıdır. Yöresel ayrıntıları özelikle yansıtan evine farklı hava katman isteyenler için bir seçenek sunan dekorasyon tarzı, country tarzda dekorasyon tarzı eski köy evlerini ev sahiplerine yaşatır.

Country Ev Dekorasyonu Fikirleri ve Tasarımları

Bir önceki yazımız olan Doğal Taş Görünümlü Seramik Modelleri İle Farklı Ortamlar başlıklı makalemizde 2016 doğal taş görünümlü seramik duvar kaplama örnekleri, en güzel doğal taş görünümlü seramik modelleri ve en son doğal taş görünümlü seramik tasarımları ve fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Country Yatak Odası Dekorasyonu Fikirleri ve Örnekleri

Evin her alanı özeldir. Her kullanım alanı ayrı br havayı yansıtır bizlere. Salondan tutun mutfağınıza. Yatak odası, uyurken huzur bulduğumuz evimizin...

Kapat