Country Tarzı Yemek Odası Dekorasyonu Fikirleri

Yemek odasında fark yaratmak isteyenlere mükemmel bir alternatif daha! Pastel tonlarla destekleyebileceğiniz ahşap görünümlü seçimlerle yemek odanız farklı bir havaya bürünecektir. Duvar kağıtlarınızla başlayıp, kullandığınız biblo seçimleri ile bütünlük sağlayarak muhteşem bir dekorasyona imza atmış olacaksınız. Keyifle yenen yemekler, huzur veren bir atmosfer. Sandalyeleriniz de italyan tarzına aşina olurken, aslında tam tersi bir köy esintilerine rastlayacaksınız. Tablolarınız country tarzda bir yemek odası seçimi için tamamlayıcı bir dekorasyon parçası olacaktır.

Örneğin; bir Osmanlı tuğrası tablosu kullabilirsiniz. Akustik bir hava yaşatan yemek odanızda misafirlerinize sunacağınız lezzetli yemeklerinizi muhteşem bir dekorasyon sohbeti ile eşlik edeceksiniz. Yemeklerinizİ porselen tabaklarda sunmak tercihinizde istikrar sağlayacaktır. Siz ve yemek odanız için, klasik ve modern tarzı bir arada yansıtan dekorasyon seçimi olacaktır. Ahşap parkeler bu tarzda vazgeçilmez olarak kullanılacaktır. Sadelik ön plandadır ve bunun yanı sıra şıklığı da yansıtan country tarzda yemek odası evnizin vazgeçilme alanı olacaktır.

Country Tarzı Yemek Odası Dekorasyonu Fikirleri

Bir önceki yazımız olan Graniser Seramik Yer ve Duvar Karosu Modelleri başlıklı makalemizde en güzel yer karosu modelleri graniser seramik, en son graniser seramik yer ver duvar karosu modelleri fiyatları ve harika graniser seramik yer duvar karosu modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Desenli Mutfak Tezgahı Modelleri İle Harika Mutfaklar

Mutfak tezgahları, mutfağın en önemli parçalarındadır. Hemen hemen tüm işlemleri mutfak tezgahlarında gerçekleştiririz. Kullanılabilir ve kolay silinebilir olmalıdır. Kir tutmamalı...

Kapat