En Güzel MODERN SALON MOBİLYA Modelleri Fikirleri

Modern ev dekorasyonu sizin her daim tercihiniz ise salonlarınız için kullanacağınız modern salon mobilyaları da vazgeçilmez tercihleriniz arasında kendini göstermektedir. En güzel mobilyaları alıp salonlarınızı yeni bir hareket katmak istemez misiniz? Salon dekorasyonunuza modern bir koltuk takımı almak istiyorsanız avangard tarzı lüks görünümlü koltuk modellerini tercih edebileceğiniz gibi sade görünümlü ama çektirme, makrome uygulamaları ile tarz kazanmış mobilya modellerine de göz atmanızı tavsiye ederiz. Lükens ayak sistemi modern dekorasyon anlayışında en çok tercih edilen modeller olarak bilinmektedir. Eskilerin Osmanlılarını andıran modernleştirilmiş koltuk takımı modelleri de tercihiniz olabilir. Kimi zaman sırt çektirme uygulaması ile karşınıza çıkacak olan avangard tarz lükens ayaklı modern salon takımları ile karşılaşırsınız.

Sizin yerinde olsam bu tarz bir modeli hiç kaçırmam. Çiçekli berjer ve kırlent uyumu ile tasarımda bütünlük oluşturan koltuklarda salonlarınızda bambaşka görünümler elde edebilmenize rehberlik edecektir. Orta sehpaları ya da yan sehpaları ile tam uyumlu olan modern takımlara da göz atabilirsiniz. Sırt kırlentli takımlar arasında da modern görünüme uyum sağlayan pastel tonlarında yepyeni koltuk takımları vardır. İsterseniz bu modellere de göz atabilirsiniz.

En Güzel MODERN SALON MOBİLYA Modelleri Fikirleri

 

 

Bir önceki yazımız olan Çift İki Katlı Ranza Modelleri ve Örnekleri başlıklı makalemizde en güzel çift katlı ranza tasarımları, en güzel iki kişilik ranza modelleri 2015 2016 ve özel çift katlı ranza modelleri 2015 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
FERFORJE Süs Eşyaları Aksesuarları Modelleri ve Fikirleri

ferforje süs eşyaları ferforje aksesuarları modelleri fiyatları 2016 Süs eşyaları evimizde hemen hemen her odamızda ihtiyacımız olan olmazsa olmazlarımız arasında...

Kapat