En Güzel MOR YATAK ODASI Dekorasyonu Önerileri Fikirleri

Mor renk kullanımı birazcık cesaret isteyen bir renktir. Yaratıcılığı, pozitif enerjiyi, hayal gücünü ne kadar desteklerse desteklesin mor rengi kullanmak herkesin harcı değildir. Daha doğrusu mor rengi en doğru renklerle kombin edebilmek dekorasyonda herkesin becerebileceği bir durum değildir. Yatak odası gibi bize özel dinlendirici alanlarda mor renk koyu tonu ile odaya hakim olursa dinlenmek yerine bu odada daha çok yorulursunuz. Karamsarlığa düşersiniz. Morun birkaç tonunu ve uyum gösterecek farklı renklerle kombininin yapılması oda dekorasyonlarında daha özel alanlara sahip olabilme mutluluğunu size aşılar. Cibinlikli bir yatak kullanacaksanız mor renkli yatağınıza lila ya da morun daha açık tonları ya da beyaz renk tercihini yer aldığı tüllerden bir cibinlik tercih edebilirsiniz.

Yatak odalarınızda yatak örtüsü kullanıyorsanız kullanacağınız kırlent ya da yastıkları sıcak renklerden yana tercihte bulunarak kullanım gerçekleştirmeniz durumunda daha samimi ve kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz bir oda ile karşı karşıya kalırsınız. Farklı tarzlarda yapacağınız renk uyumlarında parlak gri, beyaz ve tonları, morun açık tonları sizlerin en önemli yardımcı renkleriniz olacaktır.

En Güzel MOR YATAK ODASI Dekorasyonu Önerileri Fikirleri

 

Bir önceki yazımız olan Yatak Odası Duvar Rengi Nasıl Olmalı? Renk Örnekleri başlıklı makalemizde 2016 yatak odası duvar renkleri, yatak odası duvar rengi mobilya uyumu ve yatak odası duvar rengi nasıl olmalı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Harika Mutfak Masası Sandalye Modelleri İle Tarz Mutfaklar

Mutfaklarda ihtiyacınız olan yemek masaları için mutfak masası model incelemelerini gerçekleştirmeden karar vermek istemezsiniz. Kimi zaman ahşap kimi zaman ise...

Kapat