En Güzel Perde Modelleri ve Örnekleri 2016

en güzel perde modelleri perde fiyatları 2016 perde örnekleri fikirleri

Perdeler evlerimizde oda dekorasyonlarının ben burdayımlığını kanıtlayan birinci unsurlar arasındadır. Gece olduğu zaman evin mahremiyetini gizleme görevini üstelenirken; gündüz saatlerinde güneş ışığından en sağlıklı şekilde faydalanmamıza önderlik ederler perdelerimiz. Tabii doğru model tercihinde bulunmayla mümkün olmaktadır bu durum. Tül ve fon perde bütünlüğü odadaki diğer eşyalara ve dekorasyon tarzına uygun seçildiği zaman daha yerinde bir oda dekorasyonu elde edilir. Her sene değişik renkler, desenler, kesimler ve tasarımlarla perdeler kendini kanıtlayan estetiksellikleri ile karşımıza çıkmaktadır. 2016 senesinde de farklı markalar adeta kendileri ile yarışırcasına en güzel tasarımları karşımıza çıkaracaktır.

Mekanizmalı perde modelleri oturma odalarında en sık kullanılan modellerdir. Japon perde denilen boncuklu mekanizmalı tasarımlar 2016’nın en gözde tasarımları arasında yer almaktadır. Çocuk odaları için sevimli kahramanların baskılarının yer aldığı stor perdeler ya da tül- fon perde bütünlüğü bu sene karşımıza çıkacak tasarımlar arasında yer almaktadır. Cam kesimi farklı olan odalar için plise perde modellerinden yararlanabileceğiniz gibi balon perde modelleri ya da drape perde modelleri ile salonlarınızda farklı seçenek tercihlerinde bulunabilirsiniz.

En Güzel Perde Modelleri ve Örnekleri 2016

 

Bir önceki yazımız olan En Güzel RANZA Modelleri ve Fiyatları Burada başlıklı makalemizde 2016 ranza modelleri, 2016 ranza modelleri ve fiyatları ve en güzel ranza modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Jotun Boya Dış Cephe Renk Kartelası Kataloğu Sizin İçin Geldi

jotun boya dış cephe renk kartelası kataloğu jotun boya renkleri 2016 Dış mekan renk değişimi gerçekleştirmek istiyorsanız ve farkı hissedebileceğiniz...

Kapat