Gri Renkli Ev Dekorasyonu Örnekleri ve Fikirleri 2016

Hali hazırda bekleyen onlarca canlı ve iç açıcı renkler dururken, daha soğuk ve mat duran gri ile ev dekorasyonu mu olur dediğinizi duyar gibiyiz. Ama şunu da hepimiz çok iyi biliyoruz ki, gri ruhsuz ve mat bir renk gibi görünse de, içerisinde bulundurduğu asil yapısı sayesinde dekorasyonları çok daha etkileyici bir yapıya dönüştürebiliyor. Fakat buradaki en önemli nokta ise, grinin içerisinde yer alan o gizemli yönü ortaya çıkartmayı bilmekten geçiyor. Gri rengi ev dekorasyonları içerisinde duvarlarda, kapılarda, perdelerde ve yerlerde kullanabilir bu renk sayesinde çok etkileyici ve modern görünen bir dekorasyon ortaya çıkartabilirsiniz.

Size ne demek istediğimizi aslında uzun uzadıya anlatabilirdik fakat bunu görseller üzerinden giderek anlatmak istiyoruz. Gri ile hazırlanan dekorasyonlar ilk bakanlara korkutucu gelebilir ama biraz cesaretle, dekorasyonlar içerisinde sıradanlığı kırmak ve farklı olana ulaşmak gerçekten çok kolaydır. Şimdi dilerseniz buyurun gelin gri ile hazırlanan ev dekorasyonu örneklerine şöyle bir yakından göz atalım.

Gri Renkli Ev Dekorasyonu Örnekleri ve Fikirleri 2016

Bir önceki yazımız olan Kış İçin Ev Dekorasyonu Fikirleri ve Tavsiyeleri 2016 başlıklı makalemizde en güzel kışlık ev dekorasyonu fikirleri ve tasarımları 2016, en güzel kışlık ev dekorasyonu tavsiyeleri ve tüyoları ve en yeni kışlık ev dekorasyonu tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Fuşya Renkli Yatak Odası Dekorasyonu Tavsiyeleri 2016

Yatak odalarını farklılaştırmak, çok daha ilgi çekici ve şık ortamlara dönüştürmek isteyenlere fuşya diye isimlendiren pembenin özel tonunu şiddetle öneriyoruz....

Kapat