LED Işıklı Duş Başlığı Modelleri İle Harika Banyolar

Led ışıklı duş başlığı modelleri son senelerde en trend duş başlığı seçenekleri arasında karşımıza çıkmaktadır. Banyolarınızda değişim gerçekleştirmenize yardımcı olacak oldukça ekonomik bir fiyata sahip olabilme fırsatını yakalayacağınız led ışıklı duş başlıkları banyolarınızda ekstra bir aydınlanma ürünü kullanmanıza gerek kalmayacak aydınlığı sağlayacaktır. Gücünü sudan alarak farklı renklerde ışık saçarak sizlerin banyo keyfinizi eğlenceye dönüştüren led ışıklı duş başlıkları en beğenilen dekor değişimleri olarak banyolarınızdaki yerini alacaktır.

Led ışık ısıya göre renk değiştirdiği için sizlerin sıcak ve soğuk ısı ayarı yapmanıza gerek kalmadan banyo yapma kolaylığından faydalanmanıza da yardımcı olacaktır. Çocukların bu duş başlıkları ile daha eğlenceli bir şekilde banyo yaptıkları fark edilecek değişimler arasında yer alacaktır. 32 derece ve altında yeşil ışığın yandığı bu başlıklarda genel itibari ile 33- 41 derece arası mavi yanarken 41 derece üzerinde kırmızı ışık yanmaktadır. 46 derecenin üzeri bir sıcaklığa gelmeniz durumunda uyarı lambası niteliğinde kırmızı led ışık yanıp sönerek sizi uyarmaktadır.

LED Işıklı Duş Başlığı Modelleri İle Harika Banyolar

Bir önceki yazımız olan 3D Üç Boyutlu Banyo Dekorasyonu Fikirleri ve Tasarımları başlıklı makalemizde 2016 üç boyutlu banyo dekorasyonu tasarımları, en güzel üç boyutlu banyo dekorasyonu fikirleri ve moda üç boyutlu banyo seramik fayans tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Salon İçin Lüks Duvar Kağıdı Modelleri ve Tasarımları

Her oda dekorasyonu dekorasyon tarzı ile daha çok önem kazanan dekorasyon modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Salonlarınızda klasikten modern görünüme kadar...

Kapat