Mavi Beyaz Ev Dekorasyonu Fikirleri ve Tasarımları 2016

Gelin evlerinizin genelinde özel bir değişime gidelim ve evlerinizi dönemin modası olan mavi ve beyaz ile çok daha çekici ortamlara dönüştürelim. Birbiriyle harika bir uyum gösteren bu iki renk, sizin dekorasyonlarınıza da çok yakışabilir ve evlerinizi daha özel gösterebilmeniz konusunda elinizi bir hayli kuvvetlendirebilirler. Hemen her odaya uygulanabilen mavi ve beyaz, kimi zaten mobilyalarda kimi zaman ise duvar renklerinde kullanılıyorlar. Kuşkusuz her dekorasyona çok yakışabilen bu iki renk sizi hayallerinize götürebilir, istediğiniz evi hazırlamanız konusunda size ekstra güç olabilirler.

Oturma odasından salona, mutfaktan yemek odasına kadar hemen her odada kullanılabilen bu harika renkleri ve dekorasyonlarda yarattıkları etkilerini aşağıdaki galerimiz içerisinde rahatlıkla görebilir, siz de mavi ve beyazı evleriniz içerisinde ister mobilya isterseniz de duvar rengi anlamında içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Şimdi dilerseniz buyurun gelin ne demek istediğimize örnekler üzerinden giderek birlikte bakalım.

Mavi Beyaz Ev Dekorasyonu Fikirleri ve Tasarımları 2016

Bir önceki yazımız olan Güral Vit Banyo Dolabı Modelleri İle Harika Banyolar 2016 başlıklı makalemizde çok şık güral vit banyo dolapları 2016, en güzel güral vit banyo dolabı modelleri ve en ucuz uygun banyo dolabı modelleri ve fiyatları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yatak Odası Duvar Rengi Kombinasyonu Örnekleri 2016

Yatak odası duvar rengini yenilemek ve bu yenilik neticesinde tek renkten ziyade daha çok iki ya da fazla renk kullanmak...

Kapat