Mavi Ev Dekorasyonu Fikirleri

Mavinin huzur verici bir renk olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Mavi rengin ahengini odalarınızda görmek ve özel oda dekorasyonlarını gerçekleştirmek isteyenler arasında yer alıyorsanız sizler için önereceğim tavsiyeler göz atmalısınız. Harika görünümlü hem soft hem de daha koyu tonların hakim olduğu mavi oda dekorasyonları boğucu bir odada kalma durumunu ortadan kaldırmaktadır. Açık mavi tonlarındaki odalar ile huzurlu zaman geçirme keyfini size verecek olan mavi dekorasyon fikirleri mavinin en koyu tonunun çok kullanıldığı bir odada kasvete bürünme ihtimalini de ortaya çıkarıcı rol oynamaktadır. Mavi dekorasyon gerçekleştirme hayalinizde açık ve koyulu mavi objeler, mavi mumlar, mavi abajur, belki mavi bir halı ya da mavi minderli bir koltuk odayı yumuşatıcı fikirler olabilir.

Belki duvarlarda mavinin açıklı koyulu tonları ile odada istediğiniz huzuru yakalayabilir; belki de koltuk ve perdelerinizde kullanacağınız mavi tonları ile farklı görünümlü odalarda vakit geçirme keyfini tadabileceksiniz. Mavi odalar özellikle yazlığı olanların tercih edebileceği oda dekorasyonları olarak da düşünülebilir. Siz de mavi dekorasyon gerçekleştirecekseniz aman ha mavinin aynı tonu ile sıkıcı bir ortam hazırlığı içine girmeyin.

Mavi Ev Dekorasyonu Fikirleri

 

Bir önceki yazımız olan Tekzen PARKE Modelleri İle Dekorasyon Önerileri başlıklı makalemizde laminant parke fiyatları, sudan etkilenmeyen parke fiyatları tekzen ve tekzen laminant parke hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Küçük Yatak Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılır? Örnekleri Fikirleri

Yatak odanız küçük ama siz onu daha büyük mü göstermek istiyorsunuz? Öyleyse dekorasyonda küçük değişiklikler yaparak bu isteğinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Renkler...

Kapat