Mobilya ve Perde Uyumu Nasıl Olmalı?

Mobilyalarınıza uygun bir perde mi arıyorsunuz? Perde seçimi konusunda tereddütleriniz mi var? O halde kesinlikle sizler için sunduğumuz özel tavsiyelere bir göz atmalısınız. Mobilya ve perde uyumu konusunda bilmeniz gerekenler sizlerle;

Dekorasyonlarınız için perde seçimi gerçekleştirmeden önce kesinlikle mobilya, parke ve duvar rengini belirlemeli ve bu aşamalardan sonra perde seçimi işlemine geçmelisiniz. Mobilyaya uygun perde seçiminde en fazla yapılan hatalardan bir tanesi de iki ürünün de aynı renk üzerinden seçilmeye çalışılması oluyor. Birbiri ile aynı renge sahip olan perde ve mobilyalar sıkıcı ve uyumsuz bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olabilir. İlla aynı renkleri kullanacağım diyorsanız da size aynı rengin farklı tonlarını öneriyoruz. Mobilya ya da perde kısmında farklı renk tonlarının tercihi elinizi kuvvetlendirebilir.

Oturma grubunuza uygun perde seçmenin bir diğer yöntemi de oturma grubunuz üzerinde yer alan desenlere uygun bir perde seçimi de olabilir. Desenleri birbiriyle bağlayarak da gerçekten harika bir uyum sağlayabilir, dekorasyonlarınızı bu yönden de güçlendirebilirsiniz.

Mobilya ve perde uyumu konusunda görüşlerimiz bu şekilde şimdi de sizlere mobilyalar ile birbirine uyum sağlayan perdeleri sunmak istiyoruz. Aşağıdaki örnekleri inceleyerek siz de en iyisini hazırlama anlamında adımlar atabilirsiniz.

Mobilya ve Perde Uyumu Nasıl Olmalı?

Bir önceki yazımız olan Çanakkale Seramik Banyo Fayans Modelleri Sizlerle başlıklı makalemizde 2016 indirimli çanakkale seramik banyo fayans modelleri, çanakkale seramik banyo fayans modelleri fiyatları 2016 ve indirimli çanakkale seramik banyo fayans modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Bebek Odası Dekorasyonu İçin Fikirler

Yeni bir bebek odası dizayn edecekseniz öncelikle sizler için sunduğumuz özel tavsiyelerimize ve hemen akabinde gelen örneklere bir göz atmanızda...

Kapat