Modern Tarz Salon Dekorasyonu Örnekleri İle Buradayız

Dekorasyon modeli tercihinizi modern görünüm ile tamamlama düşüncesi içerisinde iseniz sizler için önereceğim tavsiyeler ile modern görünümlü salonlar sizlerin evlerinize hakim olabilecektir. Modern görünümlü salon dekore etme düşüncenizde led aydınlatmalı tv duvar ünitesi tercihinde bulunup modern köşe takımları ya da modern görünümlü koltuk takımı modelleri ile bütünlük elde edebilirsiniz. Modern görünümlü salonlarda fazla eşyaya asla yer vermemelisiniz; aksi taktirde odanızda modern görünüm yakalayım derken bu odada vakit geçirirken göz yorgunluğu nedeni ile bazı ağrı durum oluşumları ile bile karşı karşıya kalabilirsiniz. Modern görünümlü salon dekore ederken tavan uygulamasında gergi tavan uygulaması yaptırabilir; ya da avize modeli tercihinizde odanızda modern görünüm yaratacak bir model tercihinde bulunabilirsiniz.

Duvar dekorasyonunuzda 3D duvar kağıtları, deri görünümlü duvar uygulamaları ya da farklı görünümlü duvar kağıdı modellerinden de faydalanabilirsiniz. Kimileri modern görünüm için duvar niş model tercihinde bulunmayı tercih etmektedirler. Duvar rafı model uygulaması ile farklı aksesuar ya da kitaplarınızı ilginç duvar raflarına yerleştirip ilgi çekici modern görünümlü bir salon dekore edebilirsiniz.

Modern Tarz Salon Dekorasyonu Örnekleri İle Buradayız

Bir önceki yazımız olan Lüks Oturma Odası Dekorasyonu Örnekleri Başınızı Döndürecek başlıklı makalemizde en güzel lüks oturma odası dekorasyonu, en son lüks oturma odası dekorasyonu fikirleri ve harika 2016 oturma odası dekorasyonu fikirleri tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Koyu Renkli Parke Modelleriyle Tarz Ortamlar

Koyu renkli parke modelleri ile zemin dekorasyon değişimine hazır mısınız? Zemin dekorasyonunda açık renk hoşuma gitmiyor diyenler arasında yer alıyorsanız...

Kapat