Perde Renkleri ve Modelleri ( Perde Renk Kartelası )

Perde modelleri ve renkleri perdelerin benliğini ortaya koyan seçimlerdir. Odalarınızda kaliteden ödün vermeyeceğiniz bir tercih yapacaksanız perde model ve renkleri bir bütün gerçekleştirmeniz gerekecektir. En özel oda dekorasyonu zaten o şekilde gerçekleşecektir. Perde modelini belirleyen dekorasyon tarzınızdır. Dekorasyon modelinize uyum gösterecek perdeyi seçerken aynı zamanda renk uyumu da gö önünde bulundurulmalıdır. Mobilya ya da duvar rengine tam zıt bir renk tercihinde bulunup odalarınızda en özel görünümleri yakalama fırsatını elde edebilirsiniz. Aksi taktirde aynı renkler ya da renk tonları ile son derece sıkıcı bir oda tarzı oluşturmuş olursunuz.

Dekorasyonda perde seçerken mekanizmalı, stor, ip, japon, balon, jaluzi tarzı her ne çeşit perde seçerseniz seçin oda dekorasyonunuzu tamamlaması konusundan emin olarak hareket etmelisiniz. Dilerseniz perde aksesuar tercihinde bulunarak da perdenizi daha şık gösterebilirsiniz. Perde dekorasyon modelinizde kullanacağınız bir aksesuarda perdeyi boğar. Zıtlıkların her daim oda dekorasyonunuza iyi geleceğini bilmeli; ona göre hareket edip perde model, renk ve aksesuar tercihinizi gerçekleştirmeye özen göstermelisiniz.

Perde Renkleri ve Modelleri ( Perde Renk Kartelası )

Bir önceki yazımız olan İKEA Çocuk Odası Dekorasyonu Takımları ve Ürünleri başlıklı makalemizde 2016 ikea çocuk odası takımı ürünleri, en yeni ikea çocuk odası takımları fiyatları 2016 ve ikea çocuk odası takımları fiyatları ranzaları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Tekzen PARKE Modelleri İle Dekorasyon Önerileri

tekzen laminant parke sudan etkilenmeyen parke tekzen laminant parke kampanya fiyatları Dekorasyonların özellikle zemin dekorasyonu konusunda vazgeçilmez ürünlerinden bir tanesi...

Kapat