Salon Yerleşimi Nasıl Olmalı? ( Salon Dekorasyonu Örnekleri )

salon yerleşimi nasıl olmalı salon dekorasyonu örnekleri salon mobilya duvar uyumu salon mobilya yerleşimi

Salon dekorasyonu nasıl gerçekleştirilir veya salon yerleşimi nasıl olmalı sorusu birçok kişinin merak ettiği sorular arasında yer almaktadır. Eski olan eşyalarınızı yeni salonunuza yerleştirirken sorun yaşayabilirsiniz. Bu durum salon yapılarının farklı olmasından kaynaklanabilir; ama yeni eşya alacaksanız işiniz biraz daha kolay olacaktır. Salonunuzu gördükten sonra hangi köşede nasıl bir eşya düzeni olmasını istiyorsanız ona göre eşya seçebilirsiniz. Manzaralı bir eviniz varsa sevdiğiniz koltuk takımının berjer ya da tekli koltuğunu o tarafı görecek şekilde ayarlayıp manzaranın sönük olan tarafına TV ünitesi yerleştirme işlemi ile salon dekorasyonunuzu kafanızda canlandırabilirsiniz. Odaya ışığın giriş yönünden tutun da prizin bulunduğu köşeye göre hareket ederek düzene karar vermelisiniz. Prizlerin olduğu yöne harika bir yaşam ünitesi alarak işe koyulabilirsiniz.

Eşyalarınızı odaya orantılı olarak dağıtacağınız salon takımı ve sehpalar seçmelisiniz. Bir tarafa eşya yığmak asimetrik bir görünüm oluşturduğu gibi salonda yer değiştirirken sürekli bir yerlere çarpma durum oluşumlarına da sebep olabilmektedir. Dar salonlarda kullanacağınız köşe takımları ve dekoratif aynalar ile daha ferah ve geniş bir oda görünüm yakalayacağınız dekorasyonlar elde edebilirsiniz.

Salon Yerleşimi Nasıl Olmalı? ( Salon Dekorasyonu Örnekleri )

 

Bir önceki yazımız olan Duvar Dekorasyonu Fikirleri ve Örnekleri başlıklı makalemizde 2016 duvar dekorasyonu fikirleri, duvar dekorasyonu ve duvar dekorasyonu fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
SERAMİKSAN Banyo Seramik Fayans Modelleri Burada

seramiksan banyo seramik fayans modelleri örnekleri çeşitleri 2016 fiyat kataloğu Seramik fayans alanına yıllarını adayan bir firma olan Seramiksan üretimleri...

Kapat