Sürgülü Kapı Tasarım Modelleri İle Karşınızdayız

Dar ve kullanımı az olan yerlerde tercih edilen kapı modeli olarak bilinen sürgülü kapı modelleri pek çok kişinin tercih ettiği kaliteli dekor ürünleri arasında kendini göstermektedir. Ofis, ebeveyn banyo ve mutfak gibi alanlarda daha çok tercih edilen bu kapı modelleri farklı renk ve çeşitleri ile birçok kişinin tercih ettiği kapı modelleri arasındadır. Cep kapı, sürme kapı ya da rüstik sürgü kapı modeli gibi çeşitleri ile herkesin kullanımda tercih ettiği bu sürgü kapı modelleri odalarınızda dekoratif görünümde gerçekleştirici role sahiptir.

Sağa ve sola sürülerek açılan kapı modelleri arasında estetiksel bakımdan en şık duran kapı modelleri arasında yer alan rüstik kapı modelleridir. Çift ya da tek kanat şeklinde tasarımı gerçekleştirilebilen ve özel olarak imalatı gerçekleştirilen sürgü kapı modelleri arasında yer alan cep kapı modelleri duvar içine sürülerek kullanım gerçekleştirilebilmeye yardımcı kapılardır. Oturma odası salon birleşimi ya da salon mutfak birleşimi gibi odalarda kullanışlılık açısından tercih edilen bu sürme kapılar ile kaliteli görünüm elde etmeye hazır mısınız?

Sürgülü Kapı Tasarım Modelleri İle Karşınızdayız

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Patlatma Taş Duvar Dekorasyonu Fikirleri ve Örnekleri başlıklı makalemizde 2016 en güzel patlatma taş duvar tasarımları, en güzel 2016 patlatma taş duvar dekorasyonu örnekleri ve en güzel patlatma taş duvar dekorasyonu fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Patlatma Taş Duvar Dekorasyonu Fikirleri ve Örnekleri

Duvar dekorasyonu değişiminizi bu sene farklı bir dokunuş ile gerçekleştirmek istemez misiniz? Farklılık adına görsel zenginlik edinebileceğiniz patlatma taş duvar...

Kapat