Yatak Odası Duvar Rengi Nasıl Olmalı? Renk Örnekleri

yatak odası duvar rengi nasıl olmalı? yatak odası duvar rengi mobilya uyumu 

Bildiğimiz üzere kullanılan renkler bilinçaltımızda bir etki yaratır. Günün belkide en çok vaktini geçirdiğimiz yerlerden biri olan yatak odasında yaptığınız renk seçimi ile huzurlu veya romantik bir ortam oluşturabilirsiniz. Aklınızda belirecek soruyu siz sormadan ben cevaplayayım; Bunu bu yazıdaki tavsiyeler ile yapabilirsiniz. Mesela uyku probleminiz var ise size mavi rengini önerebilirim.Onun haricinde odadanızda televizyon,telefon,bilgisayar barındırmamanız sizin için iyi olacaktır. Veya yatak odanıza modern bir hava katmak ister iseniz duvarlarınız için beyaz kullanmanızı eşyalarınızı ise siyah almanızı öneririm.

Veya romantik bir ortam ister iseniz kesinlikle duvarı kırmızı yapmayın. Onun yerine nevresiminizi, yastığınızı veya yatağınızı kırmızı renkte almanız size aynı romantik ortamı sağlar ve duvar renginin koyu olmayışı sizi daha rahat ettirir. Bilgi: Uyku problemi çekiyorsanız bunun çözümünü asla duvarları siyah renge boyamakta aramayın. Aksine daha çok uyku sorununuz olur ve kabuslar görebilirsiniz. Şimdi de dilerseniz buyurun gelin sizler için seçtiğimiz yeni duvar renklerine şöyle yakından bir göz atalım. Yatak odalarınızı aşağıdaki duvar renklerinin benzerleriyle çok etkileyici ve göze hoş gelen ortamlara dönüştürebilmeniz adına hiçbir sakınca yok.

Yatak Odası Duvar Rengi Nasıl Olmalı? Renk Örnekleri

Bir önceki yazımız olan İLGİNÇ VE DEĞİŞİK Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri başlıklı makalemizde en güzel ilginç çocuk odası dekorasyonları, farklı çocuk odası tasarımları ve ilginç dekoratif çocuk odası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
ORÇA Mobilya Modelleri İle Harika Mekanlar

orça mobilya modelleri orça mobilya yatak odası takımı salon takımı koltuk takımı fiyatları 2015 2016  Bildiğiniz üzere her geçen gün...

Kapat