Yeni Moda Desenli ve Resimli Zebra Perde Modelleri Tasarımları 2016

Perde tercihinizi desenli ve zebra stor perde tercihinde bulunarak gerçekleştirmeye ne dersiniz? Perdede mekanizmalı ve kolay kullanımlı, temizliğinde de fazla zahmete girmeyeceğiniz bir perde tercihinde bulunmak istiyorsanız zebra perdeler tam da sizin ihtiyacınıza cevap verecek standarttadır diyebilirim. Ara bantlı gibi bir görünüme bürünen ve bant kısımlarında yer alan sembolleri ile hangi odaya uygun olacağı konusunda karar kılacağınız desenli ve resimli zebra stor perdeler perde sil ile kolay bir şekilde temizleyebilme kolaylığını da size vermektedir. Çiçek baskılı desen uygulamaları ile tüm mekanlara uyum sağlayan bu perde modelleri hem tül hem de fon perde konumunu bir perde de hissetmenize yardımcı olacaktır.

Kaliteli bir görünümün yanında mekanizması ile güneşin istediğiniz kadar odanıza girmesini sağlayıp güneş ışığından mahrum kalmayacağınız bu perde modelleri çocuk odası ve mutfaklarda sık tercih edilen perde modelleridir. Stor perde tercihinizde resimli ve desen uygulamalarının yer aldığı perde modelleri tercihi ile oda dekorasyonlarınızı canlandırmaya hazır mısınız?

Yeni Moda Desenli ve Resimli Zebra Perde GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Yeni Dizayn Desenli Yer ve Duvar Karo Modelleri Tasarımları 2016 başlıklı makalemizde desenli duvar yer karosu modelleri ile dekorasyon fikirleri 2016, en moda desenli duvar yer karosu modelleri fikirleri 2016 ve en süper desenli yer karosu tasarımları modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Dizayn Desenli Yer ve Duvar Karo Modelleri Tasarımları 2016

Son senelerde seramik modelleri çeşitlilik kazanmaya başlamıştır. Her zaman eskiye olan özlem zamanla bizimle buluşmakta eski tarzı, modayı ve dekor...

Kapat