3 Üç Kişilik Genç ve Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri 2016

Çocuk odası dekorasyonu gerçekleştireceksiniz; ama bu dekorasyon değişiminizi 3 kişilik model incelemelerinde bulunarak gerçekleştirme düşüncesi içerisinde misiniz? O zaman üç kişilik çocuk odası dekorasyonu için size tavsiye edeceğim noktalara dikkat etmeye özen göstermelisiniz. Üç kişilik çocuk odası modelleri arasında yer alan çocuk odası takımlarına baktığımız zaman yavru karyolası bulunan yatak modelleri göze çarpmaktadır. İki kişinin kalabileceği ranzalı çocuk yatak modellerinde alt ranza altından çıkan yavru karyolaya da diğer 3. Çocuk yatarak odada kullanışlı ve ekstra yatak için yer açımı gerçekleştirilmektedir.

Üç kişi için tasarlanan yatak odalarında bu yatak modeli ile daha kullanışlı ve daha düzenli görünümler elde edilebilmektedir. Siz de üç çocuğu olan ebeveynler arasında yer alıyorsanız ve oda olarak çocuklarınıza ayırdığınız oda küçük ise ranzalı yatak modeli tercihi ile her çocuğunuzun kendine özel bir yatakta rahat bir şekilde yatabilmesine imkan tanıyabilirsiniz. Kullanışlılık açısından üç kişi için tavsiye edilen bu yatak modelinin yanı sıra duvara monte yatak modeli ve aynı şekilde duvara monte olan çalışma masa modeli ile tercih edilebilecek çocuk odası takımlarına da göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Harika KATLANIR KAPI Modelleri İle Ev Dekorasyonu Örnekleri 2016 başlıklı makalemizde en güzel katlanır kapı modelleri 2016, en sağlam katlanır cam kapı modelleri ve fiyatları 2016 ve ev için katlanır kapı tasarımları ve örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Harika KATLANIR KAPI Modelleri İle Ev Dekorasyonu Örnekleri 2016

Evlerimizde odalarımızı birbirinden ayırmada kullanılan kapılar çeşitleri ile birçok kişinin beğenilerine sunulacak çeşitlilikte karşımıza çıkmaktadır. Dar alanlı bölmelerde yeni trend...

Kapat