Bellona Düğün Çeyiz Paketi Modelleri ve Fiyatları 2016

Düğün yapacaklar için mobilya alımı esnasında kaliteli markalar birçok kampanya düzenlemektedir. Bellona’da bu sene evlenecekleri düşünüp düğünün yanı sıra mobilya masrafını sorun etmesinler diye çiftlere son derece uygun fiyat seçenekleri ile farklı mobilyalar önermektedir. Bellona 2016 yılında en özel kampanyasını yapmış çiftleri memnun etmiştir. Bu yazımda sizlere Bellona çeyiz paketleri ile ilgili bilgi vermeye çalışacağım. Bellona Nil yemek odası takımı, Nil yatak odası takımı, Nil koltuk takımı ile oluşturduğu paketi 7,770 TL’ye sunmaktadır. Her bir ürün için 25910 TL’lik fiyat etiket belirlemesi yapılmıştır.

2016 yılında evlenecek çiftler için bu üçlü düğün paketi oldukça uygun bir seçenek olmuştur. En özel ev ortamlarını size verecek olan bu üçlü takımı alarak düğün ekonominizde büyük bir kar sağlayarak eşinizle birlikte yapacağınız ödemeleri en ekonomik yollu karşılama fırsatı elde edebilirsiniz. Kaliteyi ve uzun süre kullanabileceğiniz ürünleri evinize yerleştirmek size mutluluk verecekse bu sene en trend markalar arasında yer alan Bellona tercihinde bulunmaya ne dersiniz?

Bellona Düğün Çeyiz Paketi Modelleri ve Fiyatları 2016

 

 

Bir önceki yazımız olan Uygun Ucuz Tv Televizyon Duvar Ünitesi Modelleri Burada başlıklı makalemizde 2016 indirmli tv duvar üniteleri, en güzel tv duvar ünitesi modelleri ve en uygun duvar ünitesi modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2016 Kullanışlı Mutfak Dolabı Modelleri İle Özel Mutfaklar

Mutfak dekorasyonumuz da değişiklik yapmak ve daha iyi bir mutfakta çalışmak, her bayanın istediği durumlardan birisidir.  Mutfak dekorasyonu denildiği zaman...

Kapat