Country Tarzda Mutfak Dekorasyonu Fikirleri ve Önerileri

Lezzetli yemeklerimizi pişirdiğimiz, vaktimizin çalışsakta çalışmasak da çoğunu harcadığımız bir alandır mutfak. Evin en önemli alanlarından biridir. Mutfak dolapları, kupalarımız o muazzam porselen tabalarımıza ve bakliyatlarımıza ev sahipliği yaparlar. Temiz olmalı ve temizleme konusunda kolaylık sağlamalıdırlar. Tüm bu özelliklere uygun tercihler yapılmalıdır. Yemek pişirirken aşkla ve sevgimizi katarak yaparız. Bu anlamda mutfağın atmosferi  nemlidir. Country tarzda mutfak dekorasyon seçimi mutfaktan hiç çıkamayacağınız bir alan yaratacak sizin için. Mutfakta daha da keyif alarak vakit geçireceksiniz. Pastel renkleri ağır basan ahşap mutfak dolaplarına çok sık rastlamak mümkündür.

Country tarzda mutfak dekorasyonunda kullanacağınız sofistike ışıklandırmalar yaptığınız lezzetli eserlerin gözünüze daha da başka görünmesini sağlayacaktır. Ahşap ve eskitme tarzda masa, sandelye kullanımı tercih edilmiştir. Üstelik hiç de maliyeti yoktur. Oldukça uygun fiyata mutfağınızı country tarzda dekor edebilirsiniz. Kırmızı ve mavi renk kullanımı tercih edilen, toprak renklerinde baskın olduğu renklendirmeler mevcutttur. Çiçekli motiflere rastlayabileceğiniz birçok seçenek bulunmaktadır.

Country Tarzda Mutfak Dekorasyonu Fikirleri

Bir önceki yazımız olan Desenli Mutfak Tezgahı Modelleri İle Harika Mutfaklar başlıklı makalemizde dekoratif desenli mutfak tezgahları tasarımları ve modelleri, en son desenli mutfak tezgahı modelleri ve yepyeni desenli mutfak tezgahı önerileri ve örnekleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Country Ev Dekorasyonu Fikirleri ve Tasarımları

Dekorasyona önem veren ve değişiklik arayanlar için vazgeçilmez bir seçenek daha! Ev  dekorasyonunda seçenek fazla olmasına rağmen hep aynı tarzı...

Kapat