Country Tarzı Salon Dekorasyonu Önerileri ve Fikirleri

Salonda nostaljik esintiler country tarzda salonla dekorasyonu ile geliyor. Keyifle yapılan, sevilen dostlarla gerçekleştirilen sohbetlere ev sahipliği yapan salonlarını değiştirmek isteyenler için geliyor. Country tarzda salonlar eskitme tarzda koltuk takımlarının kullanıldığı bir dekorasyon tarzıdır. Eski ve yeni dekorasyon parçalarını anlam kargaşası yaratmadan bir arada kullanabilirsiniz. Yılllardır ailenizden kalan antika eserleri kullanamadınız ise, şimdi size bu antika manevi değeri yüksek bir kullanım fırsatı sunuluyor. Country tarzda salon mobilyaları ile bu aile yadigarlarını kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Pastel tonlar ve toprak renkler kullanarak, country tarzda salon dekorasyonu etkileyici bir tercih olacaktır. Her gelenin tekrar gelmek isteyeceği bir salona imza atmış olacaksınız. Country tarzda salon aksesuarları ile birlikte klasik esintiler yaratabilirsiniz. Bire bir aynı renk ve desende perde, country tarzda salon mobilyaları mümkün iken, aynı uyum içinde farklı renk ve desende parçalar kulanmanız da mümkün olacaktır.

Country Tarzı Salon Dekorasyonu Önerileri

Bir önceki yazımız olan Salon İçin Lüks Duvar Kağıdı Modelleri ve Tasarımları başlıklı makalemizde 2016 lüks dizayn salon dekorasyonu fikirleri, en güzel lüks dizayn duvar kağıdı modelleri ve harika lüks tasarım duvar kağıtları modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
LED Işıklı Duş Başlığı Modelleri İle Harika Banyolar

Led ışıklı duş başlığı modelleri son senelerde en trend duş başlığı seçenekleri arasında karşımıza çıkmaktadır. Banyolarınızda değişim gerçekleştirmenize yardımcı olacak...

Kapat