Desenli Rulo İle Boya Yapımı ( Desenli Rulo İle Boya Nasıl Yapılır? )

desenli boya rulosu ile boya yapımı desenli boya ruloları  örnekleri modelleri yapılışı 

Dekorasyonların yakın zamandaki vazgeçilmezlerinden bir tanesiyle daha sizlerleyiz. Desenli rulo isimi verilen özel bir aparat ile gerçekleştirilen bu uygulama ile dekorasyonlar artık hiçte eskisi gibi sıradan değil. Çok daha iddialı bir dekorasyon hazırlamak isteyenlerin yakın zamandaki gözdelerinden olan desenli rulolar, yapılar içerisinde öylesine özel etkiler yaratıyorlar ki görünce etkilenmemek elde değil. Eğer siz de yapılarınızın genel tarzından sıkıldıysanız ve artık özel bir değişim vaktinin geldiğini düşünüyorsanız kesinlikle desenli rulolara bir göz atmalısınız. Desenli rulolar ile yapılar artık çok daha şık ve gerçekten çok daha etkileyici bir tarz ve görünüm kazanıyor.

Peki nedir bu desenli rulo ve tam olarak dekorasyonlara ne gibi etkilerde bulunuyor? Bunu aşağıdaki galerimizi gezdikten sonra rahatlıkla anlayabileceksiniz. Bir diğer soru ise dekoratif görünümleriyle dikkat çeken desenli rulolar ile boya nasıl yapılır? Bunu da sizler için sunduğumuz özel videoyu izledikten sonra anlayabilecek ve emin olun bahsettiğimiz galerimizi ve videoyu izledikten sonra desenli rulo ile ortaya çıkan dekorasyonlara kelimenin tek anlamıyla bayılacaksınız. Pratik zekaya sahip bir tasarımcının özel olarak hazırladığı desenli rulolar bir anda moda haline geldi. Dekorasyonlarda artık sıklıkla desenli rulolar ile hazırlanan duvarları görebilmek mümkün. İster dışarıdan yardım alarak isterseniz de kendi el emeğiniz ile uygulayabileceğiniz desenli rulo örneklerine göz atmanız gerektiği üzerinde durarak şimdi de sizleri bu harika uygulamalar ile karşı karşıya bırakıyoruz.

Desenli Rulo İle Boya Nasıl Yapılır? ( VİDEO ANLATIM )

 

 

Desenli Rulo İle Yapılan Duvar Boyası Örnekleri

 

 

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Desenli Boya Rulosu Malzemeleri ve Fiyat Bilgisi başlıklı makalemizde duvar ruloları, duvar rulosu fiyatları ve yeni dekoratif duvar ruloları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Desenli Duvar Boyası Modelleri ve Malzemeleri

Dekorasyonların yeni gözdelerinden bir tanesi de özellikle yakın zamanda sıklıkla kullanılan desenli duvar boyaları. Eklendikleri ortamlarda yarattıkları özel etkileriyle çok...

Kapat