En Uygun Beyaz Eşya DÜĞÜN ÇEYİZ PAKETİ Kampanyaları Tavsiyeleri

beyaz eşya düğün çeyiz paketi fiyatları ucuz uygun 2016 düğün çeyiz paketleri beko arçelik bosch

Düğün yapacaklar en çok eşya alırken ekonomilerini zorlarlar. Düğün masrafları yeterince külfet oluştururken bir de ev düzme aynı ana denk gelince eşyalar için harcanacak bütçenin ekonomiyi zorlaması evlenecekleri ve akraba çevresini terletir. Beyaz eşya alacak kişiler genel olarak Beko, Arçelik, Bosch gibi markaları tercih edebildikleri gibi bu markaların yan sanayii ürünlerini de tercih edebilmektedirler. Düğün sezonlarında bu beyaz eşya markaları birbirileri ile yarışırcasına en özel düğün paketleri ile karşınıza çıkıp ihtiyaca cevap vermeye çalışmaktadır. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi ürünleri en ekonomik fiyat etiketleri ile paketleyip düğün paketi hazırlamaktadırlar.

Siz de 2016 sezonunda evlenecekseniz sizler için vereceğim birkaç düğün paketine göz atmadan geçmeyin derim. 450 litre derin dondurucu buzdolabı, 5 kg çamaşır makinesi ve 2 programlı bulaşık makinesinden oluşan paket çeyiz almayı düşünenler için sadece 2,579,00 TL’dir. Arçelikten 2 kapılı 465 litre hacimli A+ enerji sınıfında tasarruflu buzdolabı, 14 dakikada hızlı yıkama programı ile  5 kg kapasiteli çamaşır makinesi, 4 gözü gazlı ocağı ile birlikte turbo fırın ve A+ enerji tasarruflu 12 kişilik kapasiteli bulaşık makinesi paketi ise sadece 36 ay taksitle aylık 125 TL’ye sizin olabilir.

Arçelik Düğün – Çeyiz Paketi SATIN AL

Bosch Düğün – Çeyiz Paketi SATIN AL

Beko Düğün – Çeyiz Paketi SATIN AL

Beyaz Eşya DÜĞÜN ÇEYİZ PAKETİ Kampanyaları

 

 

Bir önceki yazımız olan Çift İki Katlı Ranza Modelleri ve Örnekleri başlıklı makalemizde en güzel çift katlı ranza tasarımları, en güzel iki kişilik ranza modelleri 2015 2016 ve özel çift katlı ranza modelleri 2015 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Salon Yerleşimi Nasıl Olmalı? ( Salon Dekorasyonu Örnekleri )

salon yerleşimi nasıl olmalı salon dekorasyonu örnekleri salon mobilya duvar uyumu salon mobilya yerleşimi Salon dekorasyonu nasıl gerçekleştirilir veya salon...

Kapat