Evim Şahane Duvar Niş Uygulaması Örnekleri ve Tasarımları

Duvar dekorasyon değişiminizde bu sefer niş model uygulaması ile farklılık elde etmeye ne dersiniz? Salonlarda fazla tercih edilen bu niş uygulamaları ile kimi zaman mutfaklarda, çocuk odalarında ya da yatak odalarında karşı karşıya kalmanız mümkündür. Yerden tasarruf etmek amacı ile mobilya üzerinde tercih edilen aksesuar tercihlerinin yanı sıra duvarlarda niş uygulaması için yer açan uygulama tercihlerinde bulunarak nişlerin farklılığı ile oda dekorasyonlarını daha bir canlı tutma tercihinde bulunabilirsiniz. Nişlerde yerleştireceğiniz vazo ve aksesuarları geceleri üst kısımlarda gerçekleştirilen led aydınlatmalarla daha hoş bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Çocuk odalarında pelüş oyuncaklarla süsleyeceğiniz nişlerde dilerseniz aile fotoğraflarını sergileyebilir; ya da farklı derinlik ve genişliklerdeki niş model tercihiniz ile kitaplarınıza yer açma tercihinde bulunabilirsiniz.

Farkı hissetmek adına niş model tercihinizde en özel görünüm zenginliklerini yakalamada sizlere tavsiye edilen bu niş modellerini ister aynı ebatlarda isterseniz farklı boyutlarda tercih etme fırsatında bulunabilirsiniz. Farklı bir dekoratiflik adına estetiksel görünümü en özel niş modelleri ile yani Selim Yuhay’ın fikirleri ile gerçekleştirmeye hazır mısınız?

Bir önceki yazımız olan Evim Şahane Programı Duvar Dekorasyonu Örnekleri Fikirleri başlıklı makalemizde en güzel evim şahane duvar dekorasyonu fikirleri, en moda evim şahane duvar dekorasyonu izle kanal d ve en son evim şahane duvar dekorasyonu izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Country Tarzı Yemek Odası Dekorasyonu Fikirleri

Yemek odasında fark yaratmak isteyenlere mükemmel bir alternatif daha! Pastel tonlarla destekleyebileceğiniz ahşap görünümlü seçimlerle yemek odanız farklı bir havaya...

Kapat