Evim Şahane Salon Dekorasyonu Fikirleri ve Modelleri

Selim YUHAY iyi bir mimardır. Oldum olası her programını izlemeye çalışmışımdır. İyi bir mimar olmasının yanı sıra pek çok ihtiyaç sahibine yardımda bulunan dekorasyon modelleri ile evlerde zengin görünüm zenginlikleri oluşturmaktadır. Siz de salon dekorasyonu değişimi yaptırmak istiyorsanız Evim Şahane ekibine başvurabilir ya da onların şimdiye kadar yaptıkları değişimlerden faydalanma fırsatını değerlendirebilirsiniz. Evim şahane salon dekorasyonu örneklerine göz attığınız zaman salonlarda farklı görünümlerin kendiliğinden oluştukları yönünde fikir sahibi olabilirsiniz. Evim şahane salonları inceledikten sonra tavandan, zemine, duvardan koltuklara her türlü değişimi gerçekleştirebilmektedir.

Tavan modelleri arasında yer alan gergi tavan uygulamaları 3D görünümlü manzaralarla güzel olduğu gibi led aydınlatmalarla oluşturulan tavan uygulamaları da farklı estetiksellikler oluşturmanıza destek olucu niteliktedir. Mobilya modelleri arasında fonksiyonelliğe hizmet eden depolama alanı geniş ve dekoratif görünen modeller atölyelerde tasarlanıp evlerde yerini bulurken; duvarlarda farklı niş modelleri ile değişim gerçekleştirilme tercihine de gidilebilmektedir. Kimi zaman paravan görevi gören bir kapıyı açtığınız zaman salonun yemek odası ile birleşmiş konumuna dahi sahip olabilmektesiniz.

Evim Şahane Salon Dekorasyonu Fikirleri ve Modelleri

Bir önceki yazımız olan Evim Şahane Duvar Niş Uygulaması Örnekleri ve Tasarımları başlıklı makalemizde en son evim şahane duvar niş uygulaması örnekleri, evim şahane duvar dekorasyonu duvar niş uygulama fikirleri izle ve evim şahanenin yaptığı duvar niş uygulaması tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Evim Şahane Duvar Niş Uygulaması Örnekleri ve Tasarımları

Duvar dekorasyon değişiminizde bu sefer niş model uygulaması ile farklılık elde etmeye ne dersiniz? Salonlarda fazla tercih edilen bu niş...

Kapat