Evim Şahane Yatak Odası Dekorasyonu Örnekleri Öncesi Sonrası İzle

Evim şahane grubunu dekore ettiği yatak odalarını gördünüz mü hiç? Yatak odası dekorasyonunda farklı bir görünüme davetiye çıkaran bu modeller arasında tavan uygulamalarında değişime gidilebildiği gibi bir uzanma koltuğu ile ya da yatak odası takım değişikliği ile bile farklılık elde edilebilmektedir. Yuvarlak yatak modelinin hakim olduğu depolama alanlarının çokluğu ile yatak odasının toparlayıcısı olan gardıropları son moda seçen ya da tasarlayan Selim Yuhay zaman zaman ebeveyn banyosu ekleme tercihinde de bulunabilmektedir. Görünüm zenginliğini size verecek olan yatak odasında cibinlikli yatak modellerinden tutunda farklı estetikselliği ile göz çarpıcılığı elden bırakmayan duvar kağıdı modellerine kadar yatak odası dekorasyonunuzda farklılığı yakalama şansı edinebileceksiniz.

Yatak odası halıları olarak dizayn edilen 3’lü halı modeli tasarımlarını yatak odanıza alıp lüks görünümlü bir tuvalet masası ve okuma köşesi hazırlığı ile de harika değişiklikler edinebilirsiniz. Romantik ortam sağlayıcı bir abajur ya da mumlarla dolu duvar raflarını dilerseniz kitaplarınız ile donatarak zaman zaman yatak odası havasını kendiniz farklılaştırma tercihine de gidebilirsiniz. Tüm bunlar Selim Yuhay ile evlerinizde can bulabilir.

Evim Şahane Yatak Odası Dekorasyonu Örnekleri

Bir önceki yazımız olan Evim Şahane Salon Dekorasyonu Fikirleri ve Modelleri başlıklı makalemizde en güzel evim şahane salon dekorasyonu fikirleri, evim şahane programı salon dekorasyonu örnekleri ve tasarımları ve evim şahane salon dekorasyonları izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Doğal Taş Görünümlü Seramik Modelleri İle Farklı Ortamlar

Doğal taş görünümlü seramikler, evinizin her alanına kullanabilrisiniz. Sadece evinizde değil pastane, cafe, restoran ve fırın gibi birçok yerler de kullanabilirsiniz....

Kapat