Harika KATLANIR KAPI Modelleri İle Ev Dekorasyonu Örnekleri 2016

Evlerimizde odalarımızı birbirinden ayırmada kullanılan kapılar çeşitleri ile birçok kişinin beğenilerine sunulacak çeşitlilikte karşımıza çıkmaktadır. Dar alanlı bölmelerde yeni trend kapılar olarak bilinen katlanır kapı modelleri pek çok kişi tarafından son zamanlarda ne çok tercih edilen kapı modelleri olarak bilinmektedir. Bu kapı modeli tercihinde bulunarak alandan tasarruf etmek isteyenler için önerilen bu kapı modelleri mevcut kapı kasasında uygulanabilir olduğu gibi duvar mont edilebilir çeşitte de tasarlanıp odalarınızda hüküm sürebilir hale gelebilmektedir. Evinizde herhangi bir yer kaplama derdi bulunmayan bu kapılar oldukça ince yapılı kapılardır.

Plastik ya da hafif ahşap malzeme kullanımı ile tasarımı gerçekleştirilen bu kapı modelleri son senelerde yeni trend olarak cam malzeme kullanılarak da tasarlanabilmektedir. Cam tasarımda olanlar tabii ki de daha ağırdır. Oda kapısının yanı sıra oda bölmeleri, soyunma bölmeleri, ofis kapıları, banyo- tuvalet kapıları, kiler- gardırop kapıları, mutfak kapıları gibi bölümlerde kullanılan bu katlanır kapı modelleri ile evlerinizde ve ihtiyaç duyulan diğer yaşam alanlarınızda değişim gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan Harika MEİSTER Parke Modelleri ve Tasarımları 2016 başlıklı makalemizde en güzel meister parke modelleri 2016, en moda meister parke tasarımları ve fikirleri ve en son moda meister parke tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Harika Zeguma Hazır Mutfak Modelleri ve Tasarımları

Hazır mutfak modelleri söz konusu olunca birçok kişinin kısa zamanda beğenisini kazanan zeguma hazır mutfak modelleri son trendde evlere adeta...

Kapat