Küçük Banyo Dekorasyonu Fikirleri ve Örnekleri

Banyolarımız günün stresini ve yorgunluğunu attığımız alanlar olarak evimizdeki en önemli oda dekorasyonları arasında yer almaktadır. Banyo dekorasyonlarınızı yaparken geniş banyolarda daha kolay dekorasyon gerçekleştirirken dar banyolarda daha zor bir dekorasyon model uygulaması gerçekleştirmektesiniz. Dar banyo modelleri için sizler için yapacağım tavsiyelere uyup en özel görünümleri yakalama fırsatı edinebilirsiniz. Banyonuz dar ise lavabo modelinizi dekore ettirirken lavabo altı temizlik malzemesi ya da depolama alanı bakımından geniş yer seçeneğini size sunacak olan farklı dolap- çekmece modellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Lavabolarınızın altında böyle bir yer uygulaması gerçekleştiremeyecekseniz banyolarınızda toparlayıcı görevi olan banyo dolapları olarak kullanacağınız alanları cam bölmeli, cam kapaklı banyo dolapları tercihi ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu cam dolaplar banyoda alan genişliği oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Dar banyolarınızda dekoratif ayna modellerinden faydalanma tercihinde bulunarak da geniş görünümlü banyo dekorasyonları oluşturma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Duşakabin tercihinizde buzlu camlı ya da sade görünümlü düz cam modelli duşakabin modeli tercih ederek yıkama alanını belirli sınırlarla çevirip banyoda düzenli görünüm oluşturma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Küçük Banyo Dekorasyonu Fikirleri ve Örnekleri

Bir önceki yazımız olan Olağanüstü 3D Üç Boyutlu Gergi Tavan Modelleri ve Tasarımları başlıklı makalemizde 2016 üç boyutlu gergi tavan tasarımları, en moda üç boyutlu 3d gergi tavan dizaynı örnekleri ve moda üç boyutlu gergi tavan dekorasyonu tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Sürgülü Kapı Tasarım Modelleri İle Karşınızdayız

Dar ve kullanımı az olan yerlerde tercih edilen kapı modeli olarak bilinen sürgülü kapı modelleri pek çok kişinin tercih ettiği...

Kapat