Küçük Yatak Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılır? Örnekleri Fikirleri

Yatak odanız küçük ama siz onu daha büyük mü göstermek istiyorsunuz? Öyleyse dekorasyonda küçük değişiklikler yaparak bu isteğinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Renkler doğru kullanıldığı zaman odanız mümkün olduğunca ferah gözükecektir. Örneğin beyaz renkler odanızı her zaman ferah tutar. Eğer koyu bir renk kullanırsanız odanız daha küçük gözükecektir. Yine de koyu renk kullanmak istiyorsanız duvarlarınızı aydınlatarak odanızı gene ferah ve geniş gösterebilirsiniz.

Pastel renkler işiği yansıttığı için kullanmanızda zarar yok aksine odanızı geniş göstermekte yardımcı olur. Perdelere gelecek olursak büyük ve tüm camı kapatan modeller yerine daha ufak çaplı perdeleri seçmelisiniz. Yatak odanızda büyük dolaplar kullanmak odanızı küçük gösterir onun yerine yan duvara ve baza altına giysilerinizi saklayarak odanıza fazladan gereksiz eşya koymayarak alan yaratırsınız. Yerde küçük değişikler yapabilirsiniz örneğin büyük ve desenli halılar yerine tek renk ve küçük halılar kullanabilirsiniz.

Küçük yatak odası dekorasyonlarıyla ilgili bilgilerimiz bu şekilde şimdi de sizlere küçük yatak odası görselleri sunmak istiyoruz. Aşağıdaki görsellerimizden de faydalanabilir, çıktığınız bu bu sayede daha emin adımlar atabilirsiniz.

Küçük Yatak Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılır? Örnekleri Fikirleri

 

Bir önceki yazımız olan İKEA YATAK Odası Modelleri İle Harika Odalar başlıklı makalemizde 2016 ikea yatak odası takımları, en güzel ikea yatak odası modelleri ve en güzel yatak odası modelleri fiyatları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri İle Şık Ortamlar

Duvar dekorasyonu konusunda sıklıkla tercih edilen ve hiçbir zaman vazgeçilmeyen ürünlerden bir tanesi de kuşkusuz duvar kağıtları. Eklendikleri ortamlarda yarattıkları...

Kapat