Lüks Yemek Odası Dekorasyonu Fikirleri ve Önerileri

Lüks görünümlü yemek odası dekore etmek isteyenler genel itibari ile avangarde görünümü ile dikkat çekiciliği üzerinde tutan yemek odası takımlarına göz atmaktadırlar. Avangarde model tercihinde göze çarpan lükens ayak istem özelliği ve işlemelerin takıma hakim oluşu ile lüks görünüme davetiye çıkarılmaktadır. Farklı görünümlü bir yemek odası için bu sefer ki tercihiniz lüks görünümden yana değerlendirip; şıklık ve zariflik için yemek odanızda hakimiyet ilan edebilirsiniz. Gümüşlük ve vitrin bölmelerinde yer alan gizli depolama alanlarında yararlanabileceğiniz gizli çatal- kaşık bölmeleri; karanlıkta kullanım gerçekleştireceğiniz gizli çekmece ve dolap içi aydınlatmaları; sandalyelerde farklı işçilik uygulamaları gibi ayrıntılar lüks görünüm adına isteneni vermektedir.

Vitrin aynası bölümünün yer aldığı lüks takımlarda dantelsi ya da güpür baskılı ayna modelleri de en beğenilen lüks yemek odası takımları arasında kendini göstermektedir. Siz de lüks görünümlü yemek odası dekore etme konusunda kesin kararlı iseniz bir an önce Bellona, İstikbal, İpek Mobilya, Koçtaş, Tekzen ya da İkea gibi kaliteli marka mağazalarını ziyaret etmeye başlayabilirsiniz.

Lüks Yemek Odası Dekorasyonu Fikirleri ve Önerileri

Bir önceki yazımız olan Modern Yemek Odası Dekorasyonu Tasarımları ve Fikirleri başlıklı makalemizde en güzel modern tasarım yemek odası dekorasyonu fikirleri, en güzel modern yemek odası dekorasyonu örnekleri ve modern dining room ideas and furnitures 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
En Güzel Salon Perde Modelleri İle Dekorasyon Fikirleri

Salon dekorasyonlarının önemini daha çok vurgulayan ve birçok kişinin bu odalardaki dekorasyona verdiği önemi hesaba katınca salon perdelerinin önemi daha...

Kapat