Mum Işığı Rengiyle Işıldayan Ortamlar

Mum Işığı Rengiyle Işıldayan Ortamlar
22 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 0 kez okundu.

Sarı renk hiç bu kadar duvarlar güzellikte duvarlara yansımamıştı. Bugün sizlere sarı rengin en romantik renklerinden biri olarak tanımlayabileceğimiz mum ışığı duvar dekorasyonlarından oluşan güzel bir konu hazırladık.

Duvar boyası renk kartelalarına göz attığımızda sarı renginin birbirinden değişik tonlarının olduğunu görüyoruz. İç cephe duvar dekorasyonlarında sarı rengi tercih etmeyi düşünenler özellikle sarı rengin bazı tonlarını seçerler. Bu tonların başında mum ışığı rengi gelmektedir.

Peki, özellikle neden mum ışığı duvar boyası rengi tercih ediliyor, diye bir soruyla karşılaşabiliriz.

mum ışığı rengi duvar boyası

Öncelikle şunu hemen belirtelim, mum ışığı duvar renginin kendi içinde yer yer açık ve koyu tonlarına rastlamaktayız. Duvar rengini değiştirmeyi düşündüğümüz mekanın büyüklüğüne ya da küçüklüğüne göre aynı zamanda mekanların ışığı yansıtması durumuna göre mum ışı rengini seçebiliyoruz.

Bazen mekanlarımızda mum ışığı rengi tek başına kullanmayı tercih ediyoruz. Bazen de mekana biraz daha renk ve ferahlık katmak için mekanda bulunan mobilyanın rengi göre de mum ışığı rengini farklı renklerle kombin edebiliyoruz.

Diğer bir noktaysa; hemen hemen tüm boya markalarının renk skalasında mum ışı rengini rahatlıkla bulabiliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Çok Şık Vintage Ev Duvar Kağıdı Modelleri İle Dekorasyon Önerileri başlıklı makalemizde çok şık vintage desenli ev duvar kağıdı modelleri, en güzel vintage ev duvar kağıdı modelleri ve tasarımları 2016 ve en yeni ev duvar kağıdı tasarımları ve modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Oturma Odası İçin Duvar Dekorasyonu Fikirleri

Oturma odanıza yeni bir enerji, farklı ve gözde bir hava katmak istiyorsanız siz de kesinlikle aşağıdaki duvar dekorasyonlarının benzerlerinden faydalanmalısınız....

Kapat