Parlak Mavi Duvar Rengi İle Dekorasyon Önerileri

Dönemin en trend duvar boyası renklerinden bir tanesi de parlak mavi. Aslında hayatımızın hemen her bölümünde yer alan mavi, dekorasyonlara çok şey katabilen ve oldukça yakışabilen bir duvar rengi alternatifi. Bunun farkında olarak her daim maviyi dekorasyonlarımız içerisinde kullanır, bu renk ile istediğimiz dekorasyon modelini ortaya çıkartmaya çalışırız. Eğer siz de maviyi tutku haline getirdiyseniz ve bu renk üzerinden bir dekorasyon modeli ortaya çıkartmak istiyorsanız, size dönemin de trendi olan parlak maviyi sunmak isteriz. Dekorasyonlara çok şey katabilecek değerli bir renk alternatifi olan parlak mavi ile evler artık eskisinden daha cazibeli ve şık görünebilecek.
Peki parlak mavi duvar rengi dekorasyonlar içerisinde nasıl kullanılmalı? En özel örnekler ile birlikte şimdi sizler için sunuyoruz. Parlak mavi ve dekorasyonlar içerisindeki kullanım tarzları aşağıdaki galerimizde sizleri bekliyorlar. Bu rengi ve uygulama alanlarını sakın kaçırmayın.

PARLAK MAVİ DUVAR BOYASI RENGİ

Bir önceki yazımız olan Pembe Duvar Boyası Rengi İle Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde pembe duvar boyası rengi ile ev dekorasyonu ve pembe duvar rengi ile dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Desenli Stor Perde Modelleri İle Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyonların gözde ürünlerinden bir tanesi de perdeler. Özellikle ev dekorasyonlarının göze çarpan parçalarından olan ve mutlak suretle dikkatli bir şekilde...

Kapat