Simli Duvar Kağıdı Modelleri İle Dekorasyon Fikirleri

Bugün yine bir duvar kağıdı konusunu ele alacağız.Ancak bu seferki duvar kağıdımız “Simli Duvar Kağıdı” Yakın zamanda çoğu evde gördüğümüz simli duvar boyalarından sonra çıkan bu akım güzel değerlendirildiğinde hoş dekorasyonlar elde edilebiliyor. Çoğu tasarımda olduğu gibi bu tasarımda da tüm ev için kullanmayı önermiyoruz. Çünkü mesela televizyon arkasındaki parlamalar sizi televizyon zevkinizden edebiliyor veya çok güneş alan bir duvara bunu yapmak göz rahatsızlığına sebep olabilir. Ayrıca bu kağıtları kullanmak için gerçekten iyi bir ışık bilgisine sahip olmalısınız yoksa evin içinde gözleriniz gerçekten çok ama çok rahatsız olabilir. Belki de yaptığınız tüm o oda dekorasyonlarını önemsiz kılacak kadar kötü bir izlenim oluşturabilir.
Bizim tavsiyelerimize gelirsek;

1) Renk sınırlanması yoktur. Sonuçta sim bu her şeye uyum sağlar.
2) Uygun bir ışıklandırma bilgisi ile kullanılmalıdır. Yoksa rahatsız edici şeyler ortaya çıkabilir.

Not: Yazı da da belirttiğimiz gibi çok fazla güneş gören duvarlarda kullanılmaması ideal olacaktır.

Şimdi de dilerseniz buyurun gelin dekorasyonların yeni gözdesi simli duvar kağıtlarının bazı örneklerine şöyle bir yakından göz atalım. Evlerinize çok yakışabilecek, size çok daha ilgi çekici bir dekorasyon adına önemli faydalar sunabilecek olan simli duvar kağıtlarını kesinlikle kaçırmamalısınız.

Simli Duvar Kağıdı Modelleri İle Dekorasyon Fikirleri

 

Bir önceki yazımız olan Bebek Odası Duvar Rengi Nasıl Olmalı? Renk Önerileri başlıklı makalemizde 2016 bebek odası duvar renkleri fikirleri, bebek odası duvar rengi nasıl olmalı ve bebek odası duvar renk önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Boyanabilir Duvar Kağıdı Modelleri İle Tarz Ortamlar

Yine tekrar bir duvar kağıdı makalesinde beraberiz.Bu seferki konumuz "Boyanabilir Duvar Kağıtları." Evet,yanlış duymadınız! Bu duvar kağıtları boyanıyor hemde aynen...

Kapat