Taş Görünümlü Duvar Kağıtları Modelleri İle Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon kelimesi geçtiği zaman belkide akla ilk gelen şeylerden biridir “Duvar Kağıtları” Çoğu insana göre her evin olmazsa olmazıdır. Hatta bir ev aldığında eşyadan önce duvar kağıdını seçip eşyaları ona göre alanlara bile rastlarsınız. Belki o kadarda abartılacak birşey değildir “Duvar Kağıdı” ancak önemsiz dersek de yalan söylemiş oluruz. İşte bu yazıda “Duvar Kağıdı” ailesinden “Taş Görünümlü Duvar Kağıtları“ndan bahsedeceğiz. Bu duvar kağıtları tüm evi kaplattıracağımız türden bir duvar kağıdı değildir. Ancak dekorasyonda uygun kullanım ile hoş görüntüler oluşturulabilir. Mesela televizyonunuzun arkasındaki duvara açık kahverengimsi bir taş görünümlü duvar kağıdı kaplayabilirsiniz.

İlkel görünümlü duvarın üstüne modern bir televizyon koyduğunuz zaman hem izlerken daha rahat televizyona odaklanabilirsiniz hem de oldukça hoş gözüken bir çelişki ortaya çıkar. Onun haricinde belki şöminenizin olduğu duvarı kaplayarak yine güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Size bu konuda tavsiyemiz tüm evde değil sadece bazı duvarlarda(şömine,televizyon gibi şeylerin olduğu duvarlarda) kullanmanız olacaktır.Bu sayede sadeliği ve uyumu koruyabilirsiniz.

Not: Koyu renk boyanmış bir evde kullanmanız pek önerilmez.

Taş Görünümlü Duvar Kağıtları Modelleri İle Dekorasyon Fikirleri

 

 

Bir önceki yazımız olan Bebek Odası Duvar Rengi Nasıl Olmalı? Renk Önerileri başlıklı makalemizde 2016 bebek odası duvar renkleri fikirleri, bebek odası duvar rengi nasıl olmalı ve bebek odası duvar renk önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yemek Odası Duvar Rengi Nasıl Olmalı? Renk Önerileri

yemek odası duvar renkleri önerileri fikirleri tavsiyeleri en güzel yemek odası duvar renkleri 2016 Yemek odası duvar renkleri özellikle duvar...

Kapat