Üç Boyutlu 3D Duvar Panelleri Modelleri ve Uygulamaları

Duvar dekorasyonları ev ortamından iş ortamına; iş ortamından otellere ve hatta mağaza, dükkan, vitrin gibi alanlara kadar önemi yadsınmayan dekorasyonlar arasında kendini göstermektedir. Çeşitli kaplama ve döşeme seçenekleri ile dekorasyonda en yeni değişim rüzgarı olarak kabul edilen 3D duvar panelleri uzun ömürlü, kullanışlı olduğu kadar çevre dostu malzeme ile monte edilebilmektedir. Taşınma esnasında söküp götürebileceğiniz bu duvar panelleri odalarınıza farklı bir görünüm kazandırdığı gibi bambaşka bir soluk getirici rolü ile de çok tercih edilmektedir.

Yeni mekan iç dekorasyonda tercih edilen çevreci malzeme tipleri düşünüldüğü zaman 3D duvar panelleri ısı ve ses yalıtımı gerçekleştiren, zararlı kimyasal içermeyen malzemeden elde edilerek tasarımı gerçekleştirilmektedir. Güneş ışığı, rutubet ya da aşınma durumlarına maruz kalmayacak olan 3d duvar panelleri kısa sürede pratik montaj yapılabildiği gibi oldukça ekonomik yollu değişim elde edebileceğiniz bir uygulamadır. Su bazlı boya ve fırçalarla boyama gerçekleştirilen bu 3d duvar panellerini siz de uygulatmak istemez misiniz? Özel tasarım dekoratif görünümlü bu uygulamaları görmeye hazır mısınız?

Üç Boyutlu 3D Duvar Panelleri Modelleri ve Uygulamaları

Bir önceki yazımız olan Osmanlı Desenli Duvar Kağıdı Modelleri İle Dekorasyon Önerileri başlıklı makalemizde 2016 ev duvar kağıtları osmanlı desenli, en güzel osmanlı desenli duvar kağıtları modelleri ve en yeni ucuz osmanlı desenli duvar kağıdı modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Osmanlı Desenli Duvar Kağıdı Modelleri İle Dekorasyon Önerileri

Osmanlı desenli duvar kağıtları zaman zaman karşılaştığımız duvar dekorasyon değişiminde önemsenen uygulamalar arasında kendini göstermektedir. Sizler gibi dekorasyonda değişimi hissetmeyi...

Kapat