Yemek Odası Duvar Rengi Nasıl Olmalı? Renk Önerileri

yemek odası duvar renkleri önerileri fikirleri tavsiyeleri en güzel yemek odası duvar renkleri 2016

Yemek odası duvar renkleri özellikle duvar renkleri sıradan ve önemsiz gibi gözükse de aslında bu renklerin doğru kombinasyonu ile insanların daha iştahlı yemesini sağlayabilirsiniz.
Eğer merak ediyorsanız “Yemek Odası Duvar Renkleri Nasıl Olmalı?” adlı konumuzu okumaya devam edin. Bildiğiniz üzere çoğu yemek markasının daha doğrusu çoğu hamburger markasının (en büyük 2 marka) renkleri sarı ve kırmızıdır. Bunun nedeni tabiki de marka sahiplerinin Galatasaraylı olması değil. Sarı ve kırmızı rengi kombinlendiğinde insanda açlık hissi uyandırıyor. Bunu kendiniz de deneyebilirsiniz.

Ancak biz sizin mutfağınızın Burger King tezgahı gibi olmasını istemeyiz. Bu yüzden size Mutfağınıza modern bir hava katmak istiyorsanız “Siyah-Beyaz” kombinini eğer hem iştah açsın hemde Burger King tezgahı gibi olmasın diyorsanız “Kırmızı-Beyaz” kombini sizin için en ideal kombin olacaktır. Ekstra: 5TL ye alabileceğiniz bir kırmızı mum ile mutfağınıza renk katabilir ve romantik bir hava oluşturabilirsiniz. Yemek odası duvar renkleri önerilerimizi okuduktan hemen sonra aşağıdaki örneklere bir göz atmalısınız. Yemek odalarınız için en uygun duvar rengini aşağıdaki galerimizden bulabilirsiniz.

Yemek Odası Duvar Rengi Nasıl Olmalı? Renk Önerileri

 

 

Bir önceki yazımız olan Bebek Odası Duvar Rengi Nasıl Olmalı? Renk Önerileri başlıklı makalemizde 2016 bebek odası duvar renkleri fikirleri, bebek odası duvar rengi nasıl olmalı ve bebek odası duvar renk önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yatak Odası Duvar Rengi Nasıl Olmalı? Renk Örnekleri

yatak odası duvar rengi nasıl olmalı? yatak odası duvar rengi mobilya uyumu  Bildiğimiz üzere kullanılan renkler bilinçaltımızda bir etki yaratır. Günün...

Kapat