Yeşil Renk İle Ev Dekorasyonu Fikirleri

Yeşil renk ve dekorasyonlardaki yerinden aslında uzun uzadıya bahsetmiştik bunu yakından takipçimiz olan tüm dekorasyon tutkunları da iyi bilir. Fakat gün geçtikçe yenilenen ve farklılaşan dekorasyon modası ile yeşil renk de kullanım alanı olarak farklılık gösterebiliyor. Yeni tonları ve kombinasyonlarıyla dekorasyonlara çok şey katabilen yeşil ile dekorasyonlar artık eskisinden daha nitelikli ve şık hal alıyor. Siz de tam bu amaçla yola çıktıysanız ve yeşili tüm detaylarıyla birlikte dekorasyonlarınıza kazandırmak niyetindeyseniz mutlaka aşağıdaki galerimize göz atmalısınız. Yeşil ile dekorasyonlarınız eskisinden daha çekici hale gelecek bundan adınız gibi emin olabilirsiniz.

Peki yeşilin yeni tonlarıyla dekorasyonlar nasıl şekilleniyor? Bunu sizlere örnekler üzerinden giderek anlatmak ve ufkunuzu bu şekilde açmak istiyoruz. Yeşil ve tonlarıyla hazırlanan en nitelikli ve şık iç dekorasyon örnekleri ayaklarınıza kadar geldiler. Döneme damgasını vuran en nadide yeşil tonlarının eklendiği bazı dekorasyonlar şimdi sizler için geliyorlar. Bu değerli dekorasyonları mutlaka inceleyin diyor ve şimdi de sizleri yeşil ile hazırlanan dekorasyonları yakından görebilmek üzere galerimize bekliyoruz.

YEŞİL İLE EV DEKORASYONU

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Renk İle Ev Dekorasyonu Fikirleri başlıklı makalemizde kırmızı duvar renkleri ile ev dekorasyonları ve kırmızı renk ile ev dekorasyonu fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Mutfak Tezgah Üstü İçin Kaplama Fikirleri ve Önerileri

Mutfak dekorasyonları içerisinde değişim gerçekleştireceği vakitlerde ilk akla gelen değişimler arasında tezgah üstü kaplamaları geliyor. Mutfak tezgah üstü kaplama fikirleri...

Kapat